A Pszichológia és Neveléstudományok kar felvételi szabályzatának melléklete a 2020–2021-es egyetemi tanévre

Figyelembe véve a SARS-CoV-2 koronavírussal való fertőzés elterjedésének megelőzésére vonatkozó országos szintű intézkedéseket, valamint a Babeș–Bolyai Tudományegyetemnek a frontális oktatási tevékenységek felfüggesztésére, és az online oktatásra való áttérésre vonatkozó határozatait, a 2019. december 10-én kiadott 24.050-es számú Szenátusi Határozattal jóváhagyott A Babeş–Bolyai Tudományegyetem Felvételi szabályzatát, amennyiben az országos járványügyi helyzet nem teszi lehetővé a frontális tevékenységek újrakezdését, a Pszichológia és Neveléstudományok kar tanácsa a 2020. júliusi és a 2020. szeptemberi felvételi időszakokban, a következő rendelkezéseket lépteti érvénybe.