Felvételi felkészítőt szervez a KMPSZIHE!

A Kolozsvári Magyar Pszichológia Hallgatók Egyesülete (KMPSZIHE) felvételi felkészítőt szervez a 2018-ban pszichológia alapképzésre iratkozók számára.

A felkészítő célja elsősorban az írásbeli vizsga követelményeinek tisztázása, az alapfogalmak ismertetése, illetve a diákok felmerülő kérdéseinek megválaszolása. Ezért arra buzdítjuk az érdeklődőket, bátran jöjjenek kérdésekkel, a rendelkezésre álló idő függvényében igyekszünk majd mindenkiét megválaszolni.

A felkészítőt első-, másod-, és harmadéves, valamint mesteri képzésben részt vevő pszichológus hallgatók tartják, akikkel már az iratkozás ideje alatt (2018. július 13 – 16) is találkozhatnak a diákok, hiszen ott is a segítségükre leszünk.

A felkészítő időpontja: 2018. július 16, hétfő, 15 óra
Helyszín: Alkalmazott Pszichológia Intézet, 1989 December 21 sugárút (Magyar utca), 128. szám, I. emelet, 101. terem.

További információkért írhattok nekünk facebook-on: www.facebook.com/kmpszihe